Vašim klientům nabízíme zprostředkování výroby na zakázku v Číně, Hongkongu, Indii a dalších asijských zemích.

Z továrny až do vašeho obchodu

Výběr spolehlivého dodavatele

Díky dlouholetým kontaktům v Asii a našim zahraničním kancelářím pro nás není těžké najít zahraničního dodavatele. Vždy dáváme přednost přímému kontaktu s továrnou, čímž snižujeme náklady klientů za nákup zboží a zároveň zkracujeme dobu potřebnou pro výrobu. Za dobu fungování naší společnosti máme pevnou základnu již ověřených dodavatelů, kterou se nebojíme rozšiřovat i o další partnery.    U nabídek porovnáváme rychlost dodání, cenu, kvalitu zboží a silnou oporou ve sledování a porovnávání nákupních cen nám jsou právě naše kanceláře umístěné napříč Asií.

S našimi dodavateli spolupracujeme na třech kontinentech. Převážnou většinu lze nalézt v Asii:

Indický subkontinent

• Indie – Indie je pro nás silným partnerem, především díky zakladateli Trade Concept, který z Indie pochází. I v našem on-line katalogu lze nalézt zboží inspirované orientem, a sice vzor mandaly a karmy. Dále dovážíme indické rohožky a ručně malované a vyšívané kožené peněženky. Každým rokem také rozšiřujeme sortiment nerezového zboží.

Kromě jiného v Indii také po léta zadáváme výrobu vonných svíček, které se v našem sortimentu objevují ve více než patnácti gramážích a v několika desítkách vůní. A hrdě v úzké spolupráci s naším grafickým oddělením několikrát do roka uvádíme celoroční i vánoční kolekce kuchyňského textilu, které jsme v poslední době rozšířili i o kolekce vyrobené z recyklovaných materiálů.

• Srí Lanka – Srí Lanka je naším distributorem nejlepších čajů na světě. Rádi také ve spolupráci s dodavateli v Číně vymýšlíme a vyrábíme pro čaje dárková a vánoční balení.

• Pákistán – Z Pákistánu dovážíme ložní prádlo a také certifikované látkové plenky pro děti.

 

Východní Asie

 

• Čína – Ve východní Asii se ve velkém soustředíme na Čínu. Odsud totiž dovážíme vonný sortiment, tedy naše krásné vonné difuzéry, jíly a sáčky, bytový textil i porcelán s keramikou, tedy od každé části našeho sortimentu něco.

• Hong Kong – spolupráci s menšími dodavateli v Hong Kongu nám výrazně ulehčuje naše kancelář umístěná právě zde.

• Vietnam – při nákupu ratanových a proutěných košíků a jejich doplňků je Vietnam díky kvalitě výroby naše první volba.

Nicméně se dají naši dodavatelé najít i v Africe či Evropě.

Krásné designy na míru

Co se týká designu, zde se žádné meze nekladou. Naše grafické oddělení zpracovává požadavky klientů přímo na míru či navrhuje grafické varianty na přání. Dlouhodobě sledujeme aktuální trendy na evropském trhu a jsme schopni pružně reagovat a navrhovat alternativní řešení. Našim klientům sloužíme i jako poradci, co se týká výběru barev či možnosti aplikovat dané designy na produkty. Rozmanité vánoční designy, květinové kolekce či řad inspirované orientem jsou naší pýchou.

Kvalitní výrobky

I přes důsledný výběr továrny, ve které pro vás vyrábíme zboží,   a důkladné zpracování designů sledujeme v celém průběhu výroby kvalitu výrobků. Vždy na přání klientů zajišťujeme vzorky poptávaného zboží,   a to i před tím než uzavřeme objednávku.

Dále produkty prochází trojí kontrolou.  Před samotnou výrobou provádíme se zákazníkem poslední úpravy designu aplikovaného na výrobek. V tomto bodě jsme plně flexibilní a otevření ke změnám.   Po schválení zákazníkem dochází po výrobě k následné další kvalitativní kontrole pomocí inspekčních fotografií, popřípadě inspekční prohlídky   v přístavu. Poslední kontrolu již provádíme sami v našem skladu po vykládce zboží

a ujišťujeme se, že je pro vás vše připraveno přesně dle požadavků.

Důležitou součástí výrobku jsou samozřejmě značení, obsahující EAN kódy, značky, případně detailnější specifikace produktu a další požadavky zákazníka. I v tomto kroku jsme plně v kontaktu s klienty i   s naším grafickým oddělením.

Doprava až ke dveřím

Po samotné výrobě a přípravě zboží na cestu k vám naše oddělení dopravy zajistí tu nejlepší variantu, jak dovézt zboží až k vašim dveřím.

Náklad převážíme po vodě i ve vzduchu a také sledujeme nové trendy v přepravě z Asie přes železnici. V tomto závěrečném kroku vás průběžně informujeme o blížícím se doručení na váš sklad. Produkty vám zasíláme ve vámi určené době po předchozí domluvě. Zboží rádi doručíme do Vašeho skladu nebo přímo do Vašeho obchodu.

Close Menu