Import/Sales Coordinator

Díky dynamickému rozvoji rozšiřujeme kolektiv a hledáme novou kolegyni/ nového kolegu do oddělení mezinárodního obchodu/prodeje. Naše společnost Trade Concept s.r.o. se zabývá dovozem zboží – převážně domácích potřeb, dárků a bytového textilu.

Co Vás čeká:

  • Komunikace s našimi zahraničními dodavateli v anglickém jazyce, převážně přes email.
  • Každodenně budete v kontaktu s B2B klienty v českém jazyce přes e-mail a telefonicky.
  • Příprava, zasílání nabídek a domlouvání obchodů s našimi B2B klienty.
  • Budete zajišťovat obchodní schůzky a účastnit se jich.
  • Vyjednávání obchodních a cenových podmínek, zajišťování logistiky.
  • Naučíte se pracovat s naším interním skladovým a účetním systémem POHODA.
  • Plánování a koordinace objednávek zboží od našich zahraničních dodavatelů.
  • Čeká Vás velmi kreativní a zábavná práce, při které se můžete účastnit na vývoji originálních designů a OEM produktů.
  • Koordinace oddělení grafiky, prodeje, mezinárodního obchodu a e-shopu.

Co očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Předchozí zkušenosti z obchodu nebo prodeje.
  • Znalost MS Office, hlavně excelu.
  • Velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem.
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci, rozvoj znalostí v oblasti mezinárodního obchodu.
  • Pozitivní a efektivní přístup k práci.
  • Hledáme kreativního a komunikativního člena týmu, kterého bude bavit uzavírat obchody s našimi stálými i novými klienty.

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek.
  • Máme fajn kolektiv, kolegové na stejné pozici Vám pomohou se zaučením.
  • Práci pro úspěšnou a rozvíjející se firmu.
  • Získáte praktické zkušenosti v oblasti obchodu, mezinárodního obchodu a logistiky.
  • Nabízíme Vám samostatnou a různorodou práci v nově zrekonstruované kanceláři.
  • Kancelář se nachází 5 min od metra Vyšehrad.
  • Plat dle zkušeností + bonusy.

Benefity:

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky
  • Firemní akce

Nástup: dle domluvy, možný ihned

Pokud Vás náš inzerát zaujal, určitě nám zašlete Váš životopis v českém i anglickém jazyce na e-mail jana@tradeconcept.cz. Osobní pohovor proběhne v angličtině v naší kanceláři.

Close Menu