Naše dosavadní cesta

2004

Založení společnosti Manishem Sahijwani, který ji vede i v současnosti.

2005

Tehdy bylo hlavní aktivitou zprostředkování obchodu mezi Čínou, Indií a Českou republikou (příp. Slovenskem). Při návštěvě výstavy v Chicagu zaujaly Manishe filtrační konvice a vodní filtry Anna, kterými jsme se stali výhradními dovozci do České republiky a na Slovensko.

2007

V tomto roce se naše činnost rozšířila i o dovozní servis. Někteří naši klienti ponechali všechny starosti s dovozem na nás a zboží obdrželi s minimem úsilí.

2008 & 2009

Dovozy jsme zajišťovali stále pro více a více firem. Ať už se jednalo o sítě obchodů, cestovní kanceláře či velké firmy.

2010

Počet zemí, ze kterých jsme dováželi, se dále rozšiřoval, např. o Thajsko, Bangladéš, Pákistán a Spojené arabské emiráty.

2011

Stále jsme byli v České republice malý, ale výkonný tým, který si svým osobním přístupem a skvělými cenami získával srdce klientů.

2012

Ze zaběhlých činností se stávala rutina, a tak jsme začali vymýšlet vlastní designy, značky a produkty, které bychom mohli sami dovážet a dodávat našim stávajícím i novým klientům.

2013

Vymysleli jsme naši první značku “Home Elements” pro produkty spojené s domácností.

2015

Webová stránka moderninakup.cz funguje již dlouho, ale teprve nyní jsme do e-shopu, ve kterém se dlouhá léta prodávaly pouze filtrační konvice a vodní filtry, začali investovat čas a peníze.

2016

Představili jsme naši druhou značku GiftyCity pro originální dárky a suvenýry ze světových měst a metropolí.

2017

Přestěhovali jsme se do větších prostor s reprezentativním showroomem. Dále jsme uvedli na trh první produkty značky ARÔME, která představuje náš sortiment bytových vůní. Nabídka zahrnuje svíčky, difuzéry, vonné tyčinky, vonné vosky a aromalampy. Neustále navrhujeme nové a neotřelé výrobky.

2018

Náš tým se rozrostl o tři oddělení – dovoz, grafika a e-shop. Podnikáme další kroky, abychom obohatili naše portfolio služeb. Spouštíme provoz ateliérů v České republice a v Indii. Jako mávnutím kouzelného proutku měníme nápady designerů ve finální produkty pro naše klienty. Zprovoznili jsme dlouho očekáváný velkoobchodní systém.

2021
Společnost upevnila své postavení na trhu a rozšířila svůj sortiment. V létě jsme se přesunuli do nových kanceláří v pražské Hostivaři, jejichž součástí jsou i vlastní skladové prostory.
2022

V našem sortimentu se poprvé objevují zahradní pomůcky, bazény a bazénové doplňky. Naše značky rozšiřujeme o vyšší luxusnější řady.

Naše inspirace

Naši inspiraci čerpáme z bohaté zásoby krásy a kreativity, která je všude kolem nás. Ať už je to příroda, umění, lidské emoce nebo jenom chytrý nápad, produkty a služby, které nabízíme, jsou odrazem zdrojů, ze kterých čerpáme.


Objevujte sami sebe

Naším cílem je vytvořit širokou škálu unikátních a krásně designovaných produktů, které uspokojí různé vkusy, styly i věkové skupiny, sloužící při tom pro rozmanité účely. Něco pro všechny, to je to, o co usilujeme.
 Ale nedejte jen na naše slovo! Pojďte a objevte sami naše prémiové řady značkového porcelánu a keramiky; textilu pro domácnost a kuchyni; vůní pro domov a dárkových předmětů. Jsme si jistí, že zde najdete něco pro sebe i pro své milované!


Tvoříme srdcem

Pečlivost je potřeba v každém povolání. Věnujeme pozornost každému malému detailu u všech našich výtvorů. Hnáni naší inspirací a se zaměřením na prvotřídní kvalitu tvoříme produkty, které vám poskytnou ten nejlepší možný zákaznický zážitek. Proč my?

Unikátní design produktů
Široká škála produktů
Obchodní řešení šitá na míru
Prvotřídní importní služby
Kanceláře v Evropě a Asii
Záruka kvality
Close Menu